Vidhet një makinë industriale në vlerë 6 mijë euro, s’ka të arrestuar Foto: Ilustrim

Vidhet një makinë industriale në vlerë 6 mijë euro, s’ka të arrestuar

28 janar 2018 10:36

Në Ranillug raportohet se është vjedhur një makinë industriale në vlerë rreth 6 mijë euro, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se, “ankuesi shqiptar, dje ka njoftuar se nga lokali tij, person-a të pa njohur i kanë vjedhur një makinë industriale në vlerë rreth 6000 euro”.

Rasti është proceduar dhe mbetet nën hetime nga njësitet policore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme