Në Gllogoc, i dehur sulmon të birin – i gjendet armë e dërgohet në mbajtje

Në Gllogoc, i dehur sulmon të birin – i gjendet armë e dërgohet në mbajtje

27 janar 2018 12:15

Një burrë në Gllogoc, në gjendje të dehur ka kanosur e sulmuar fizikisht djalin e tij.

Për këtë i ka dalë punë me Policinë.

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës njofton se “është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka kanosur dhe sulmuar fizikisht djalin e tij”.

“Gjatë kontrollit në shtëpinë e të njëjtit është gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie dhe një pistoletë me 30 copë fishekë. I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme