Ia vret qenin fqinjit, arrestohet Foto: Ilustrim

Ia vret qenin fqinjit, arrestohet

26 janar 2018 11:19

Në fshatin Dobrixhë në Gjakovë dje, ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se fqinji i tij i dyshuari mashkull K-Shqiptar ia ka vrarë qenin e tij, transmeton Koha.net.

I dyshuari është arrestuar dhe nga i njëjti është konfiskuar arma e gjuetisë, njofton Policia.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme