Treni godet një 18 vjeçare në Vlorë

Treni godet një 18 vjeçare në Vlorë

25 janar 2018 09:12

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 8.00 në Vorë ku treni ka përplasur një 18-vjeçare.

Sipas informacionit paraprak , vajza është në gjendje të rëndë shëndetësore në spital, raporton tch.

“Në stacionin e trenit në Vorë, lokomotiva, me drejtues shtetasin J.N., 61 vjeç, ka aksidentuar shtetasen S.B., 18 vjeçe, e cila u transportua në spital dhe ndodhet në gjendje të rënde shëndetësore. Grupi hetimor po kryen veprimet e metejshme për përcaktimin e shkakut të aksidentit. Drejtuesi J.N., është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme”, bën të ditur policia.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme