Rrah bashkëshorten në Obiliq Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Obiliq

24 janar 2018 09:35

Një rom është arrestuar nga Policia e Kosovës të martën në mëngjes pasi ka rrahur bashkëshorten e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme