Kapen duke kaluar kufirin ilegalisht

Kapen duke kaluar kufirin ilegalisht

23 janar 2018 11:03

Dy persona janë arrestuar në Han të Elezit teksa tentonin të kalonin kufirin në mënyrë ilegale.

Gjatë kontrollit të tyre janë gjetur dhe konfiskuar dy pistoleta.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme