Vdekje e dyshimtë në fshatin Bardhosh të Prishtinës Foto: Ilustrim

Vdekje e dyshimtë në fshatin Bardhosh të Prishtinës

22 janar 2018 12:38

Policia ka njoftuar se në Qendrën e Mjekësisë Familjare në fshatin bardhosh të Prishtinës, është sjellë pa shenja jete viktima mashkull.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë prokurori kujdestar, si dhe njësitë policore.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme