Vrasje e dyfishtë në Tiranë

Vrasje e dyfishtë në Tiranë

21 janar 2018 15:23

Një vrasje e dyfishtë ndodhi pak minuta më parë në Tiranë, afër Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

Një person qëlloi me armë zjarri një vajzë, e më pas qëlloi edhe veten, raporton TCH.

Dëshmitarët dëgjuan 3 krisma dhe lajmëruan policinë, e cila ndodhet ende aty për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme