Rrokulliset një kamion me gaz Foto: Ilustrim

Rrokulliset një kamion me gaz

20 janar 2018 13:46

Dje në Bresje, Fushë Kosovë, është rrokullisur një kamion.

Siç bën të ditur policia përmes raportit policor, dyshohet se shoferi nga pakujdesia është kyçur në rrugë dhe është rrokullisur, ndërsa në kamion posedonte lëndë djegëse- gaz.

Si pasojë, i dyshuari ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Njësit policore janë duke e hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme