Kërcënon ish-bashkëshorten përmes mesazheve, arrestohet në Gjilan Foto: Ilustrim

Kërcënon ish-bashkëshorten përmes mesazheve, arrestohet në Gjilan

17 janar 2018 10:34

Një shtetas i Maqedonisë është arrestuar në Gjilan pasi në vazhdimësi përmes mesazheve kishte kanosur ish-bashkëshorten e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme