Kërcënohet përmes rrjeteve sociale në Prishtinë Foto: Ilustrim

Kërcënohet përmes rrjeteve sociale në Prishtinë

17 janar 2018 10:17

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se është kërcënuar përmes rrjeteve sociale.

Viktima ka njoftuar PK-në se është kërcënuar dhe shantazhaur nga disa persona të panjohur të martën pasdite në Prishtinë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme