I dehuri rrah fqinjët në Prishtinë

I dehuri rrah fqinjët në Prishtinë

17 janar 2018 10:09

Një person është arrestuar të martën në rrugën “Sali Nivica” në Prishtinë pasi nën ndikimin e alkoolit kishte sulmuar fizikisht fqinjët e tij.

Dy meshkuj, njëri prej tyre i mitur, dhe një femër kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme