Tre të lënduar nga aksidenti në Lluzhan

Tre të lënduar nga aksidenti në Lluzhan

10 janar 2018 17:44

Një aksident mes një autobusi dhe një kamioni ka ndodhur të mërkurën në rrugën Prishtinë-Podujevë, në fshatin Lluzhan.

Sipas njoftimit të policisë, lëndime kanë pësuar tre persona.

Të tre janë dërguar për tretman mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme