Vetura godet këmbësorin në Gjakovë Foto: Ilustrim

Vetura godet këmbësorin në Gjakovë

02 janar 2018 14:16

Një qytetar ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në rrugën Rilindja Kombëtare në Gjakovë.

Sipas njoftimit nga policia e Kosovës, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, Prishtinë.

Ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme