Vushtrri, ia djegin restorantin me benzinë

Vushtrri, ia djegin restorantin me benzinë

02 January 2018 13:37

Një restorant në Vushtrri është përfshirë nga zjarri në orët e para të vitit 2018 dhe sipas pronarit kjo ka ardhur pasi disa të dyshuar, të panjohur, me një kubëz betoni kanë thyer dritaren e lokalit e më kishin gjuajtur tri shishe me lëndë djegëse.

Ankuesi, sipas njoftimit nga policia e Kosovës, ka thënë se zjarri kishte përfshirë një sallë të ahengjeve.

Në këtë rast nuk është raportuar për ndonjë të arrestuar e as për të lënduar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme