Tetë të lënduar nga aksidenti në Shtedim

Tetë të lënduar nga aksidenti në Shtedim

02 janar 2018 13:09

Tetë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Shtedim të Podujevës.

Sipas raportit të policisë, lëndime kanë pësuar gjashtë pasagjerë, tre meshkuj dhe tri femra, si dhe dy drejtuesit e veturave të përfshira në aksident.

Të lënduarit pas marrjes së tretman mjekësor ne QKUK Prishtinë janë liruar në shtëpi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme