Dy persona theren me thikë në Drenas

Dy persona theren me thikë në Drenas

02 janar 2018 13:02

Dy persona kanë mbetur të lënduar me thikë pas një përleshje në Drenas, më 1 janar.

Sipas njoftimit të policisë, viktima e parë është dërguar në QKMF në Drenas e më pas është dërguar në QKUK për trajtim të mëtejmë.

Edhe një tjetër person në Drenas ka kërkuar ndihmë pas lëndimit me thikë dhe dyshohet se të dy janë përfshirë në të njëjtin rast.

I dyshuari është në kërkim nga policia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme