Dy të vdekur në një aksident në Vranidoll të Prishtinës

Dy të vdekur në një aksident në Vranidoll të Prishtinës

02 janar 2018 10:33

Dje në orët e mbrëmjes është raportuar për një aksident trafiku që për pasojë ka lënë të vdekur dy persona.

Sipas raportit të policisë, në aksidentin e ndodhur në fshatin Vranidoll të Komunës së Prishtinës kanë mbetur të vdekur dy persona, një burrë i moshuar dhe një grua, ndërsa janë lënduar edhe pesë persona të tjerë.

Në fotografitë e siguruara shihet një makinë “Mercedes” e përplasur me një makinë me ngjyrë të kuqe në anën tjetër.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme