Burri kanos gruan e tij në Leposaviq Foto: Ilustrim

Burri kanos gruan e tij në Leposaviq

01 janar 2018 15:03

Policia ka njoftuar se mbrëmë pas mesnate në Leposaviq një grua ka raportuar për një incident.

Burri i saj, edhe pse ka ndalesa gjyqësore, megjithatë e ka kanosur dhe i ka dëmtuar derën e shtëpisë.

Policia tani është në kërkim të dyshuarit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme