Digjet një shtëpi në Pejë Foto: Ilustrim

Digjet një shtëpi në Pejë

31 dhjetor 2017 14:24

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Rastin e ka raportuar ankuesi i komunitetit egjiptian. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe zjarrfikësit, të cilët kanë lokalizuar zjarrin, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, transmeton Koha.net.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme