Tre të arrestuar për narkotik në fshatin Grashticë Foto: Ilustrim

Tre të arrestuar për narkotik në fshatin Grashticë

31 dhjetor 2017 14:20

Tre persona janë arrestuar në fshatin Grashticë të Prishtinës, pasi që gjatë kontrollit u është gjetur dhe konfiskuar një sasi substance e dyshuar narkotike dhe një mulli për bluarje të narkotikëve, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës, transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme