Arrestohen pasi tentojnë të hynë në Kosovë me mbi 4 kg drogë Foto: Ilustrim

Arrestohen pasi tentojnë të hynë në Kosovë me mbi 4 kg drogë

31 December 2017 13:23

Dy persona janë arrestuar në pikë kalimin kufitar Vërmicë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre, është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike në peshë 4.25 kg.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar.

Rasti vazhdon të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme