Të maskuar e armatosur tentojnë të grabisin një këmbimore Foto: Ilustrim

Të maskuar e armatosur tentojnë të grabisin një këmbimore

31 dhjetor 2017 12:04

Një punëtor në këmbimore të kartëmonedhave në Prishtinë, ka raportuar se në lokalin e tij kanë hyrë dy persona të maskuar dhe armatosur me qëllimin që të kryejnë grabitje, mirëpo pasi që nuk kishte pasur para në arkë, të njëjtit janë larguar, raporton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme