Aksident trafiku në Slivovë

Aksident trafiku në Slivovë

30 December 2017 22:24

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në fshatin Slivovë, në rrugën për në Gjilan.

KP raporton se deri të aksidenti ka ardhur pasi drejtuesi i automjetit e ka humbur drejtimin e tij dhe është rrokullisur përtej rrugës.

Nuk dihen shkaqet që kanë ndikuar në humbjen e drejtimit të automjetit.

Image

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme