Gjashtë meshkuj rrahen mes vete në Pejë Foto: Ilustrim

Gjashtë meshkuj rrahen mes vete në Pejë

30 dhjetor 2017 10:19

Dje në Pejë në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” ka ndodhur një rrahje në grup.

Policia ka njoftuar se rrahja ka ndodhur mes gjashtë meshkujve, e në fillim të gjithë janë arrestuar.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore me ç’rast kanë pranuar tretman mjekësor.

Më vonë, me urdhër të prokurorit ata janë intervistuar dhe janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme