Burri rrah gruan në Prizren, policia e arreston Foto: Ilustrim

Burri rrah gruan në Prizren, policia e arreston

30 dhjetor 2017 10:11

Dje në Prizren një burrë ka rrahur gruan e tij, e më pas policia e ka arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij”, thuhet në raportin e sotëm policor, transmeton Koha.net.

Me këtë rast viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme