Dy persona therin dy të tjerë në Istog, arrestohen

Dy persona therin dy të tjerë në Istog, arrestohen

29 dhjetor 2017 11:27

Dy persona janë arrestuar dje në Istog pasi kanë therur dy të tjerë pas një mosmarrëveshje, raporton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Përmes një komunikate për media Policia e Kosovës për media bën të ditur se, “janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar me thikë dhe mjete të forta dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë”.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme