Tre veta therin me thikë një person në Prizren, arrestohen

Tre veta therin me thikë një person në Prizren, arrestohen

29 dhjetor 2017 11:19

Tre persona janë arrestuar dje në Prizren me dyshimin se kanë sulmuar fizikisht një person dhe kanë therur me thikë, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 në rrugën Ismail Kryeziu, transmeton Koha.net.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dhe me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar”, thuhet në komunikatë.

PK shton se viktima kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme