Shkelen me veturë dy policë në Podujevë Foto: Ilustrim

Shkelen me veturë dy policë në Podujevë

27 dhjetor 2017 10:30

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se më 26 dhjetor në Podujevë dy zyrtarë policorë gjatë kryerjes së detyrës janë goditur me veturë nga një i dyshuar.

Policët kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar, transmeton Koha.net.

“Dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që i dyshuari, burrë shqiptar, duke mos respektuar urdhrat dhe ka penguar në detyrë, me veturën e tij në lëvizje ka goditur dy viktimat. Nuk raportohet për të arrestuar”, thotë PK.

PK thotë se rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme