Aksident zinxhiror në Suharekë, dy të lënduar Foto: Ilustrim

Aksident zinxhiror në Suharekë, dy të lënduar

24 dhjetor 2017 13:34

Në fshatin Shirokë të Suharekës dje ka ndodhur një aksident zinxhiror rreth orë 17:20, me ç’rast janë lënduar dy persona.

Policia ka konfirmuar se kjo ka ndodhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë dhe kushteve të rrugës ku vozitësi i dyshuar, burrë shqiptar, ka goditur dy automjete në lëvizje.

“Tretman mjekësor kanë marrë dy vozitësit të cilët më pas janë liruar. Rasti është duke u hetuar”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme