Arrestohet pasi hyn tinëz në ballkonin e një femre Foto: Ilustrim/Koha

Arrestohet pasi hyn tinëz në ballkonin e një femre

23 dhjetor 2017 12:13

Është arrestuar një person pasi ka hyrë tinëz në ballkonin e një femre.

Por, siç raporton policia përmes raportit policor, me të parë ankuesja atë, ai është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Koha.net.

Ankuesja ka lajmëruar rastin në polici dhe më pas ka arritur të identifikojë të dyshuarin.

Me vendim të prokurorit, i njëjti pasi është intervistuar është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme