Për dëmtim prone, në Gjakovë arrestohet serbi nga Serbia

Për dëmtim prone, në Gjakovë arrestohet serbi nga Serbia

22 dhjetor 2017 09:37

Dje në Gjakovë, rreth 14:00 është arrestuar i dyshuari mashkull Serb shtetas i Serbisë, transmeton Koha.net .

Ai, siç thuhet në raportin e Policisë së Kosovës i ka shkuar te shtëpia e viktimës femër K-Egjiptiane me te cilën ka bashkëjetuar .

Me këtë rast i dyshimti ia ka dëmtuar derën e shtëpisë dhe disa gjësende tjera.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme