Plaçkitet një argjendari në Ferizaj, plagoset një punëtor

Plaçkitet një argjendari në Ferizaj, plagoset një punëtor

21 dhjetor 2017 21:37

Dy persona të maskuar kanë plaçkitur një argjendari në Ferizaj dhe kanë plagosur një punëtor të kësaj argjendarie.

Togeri Agim Gashi ka thënë për portalin Koha.net se plaçkitja ka ndodhur sot gjatë orës 17:15 në rrugën “Dëshmorët e Kombit” dhe se i plagosuri është dërguar në spital për trajtim të mëtutjeshëm.

Personat e maskuar janë larguar nga vendi i ngjarjes.

© KOHA

Komentet

Mevludin Krasniqi22/12/2017 09:03

Qudi qe si pahan prit policin mi kap

Shto koment

Të ngjashme