Digjet një veturë në rrugën Ferizaj-Shkup

21 dhjetor 2017 11:17

Një veturë është kapluar nga zjarri në rrugën Ferizaj-Shkup, më saktësisht në rrugën për Viti.

Koha.net ka siguruar foto dhe video nga vendi i ngjarjes, ndërsa nga dëshmitarët mësohet se nuk ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit të cilët po shuajnë zjarrin në veturë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme