Sulm me thikë në Skenderaj

Sulm me thikë në Skenderaj

21 dhjetor 2017 09:19

Gjatë pasdites së djeshme një mashkull në Skenderaj ka raportuar në polici se është sulmuar me thikë.

“Viktima mashkull ka raportuar se për shkaqe te panjohura është sulmuar fizikisht me mjet te mprehtë-thikë nga një i dyshuar i panjohur”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK , ndërkaq është jashtë rrezikut për jetë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme