Aksidentohet një autoambulancë në Fushë-Kosovë

Aksidentohet një autoambulancë në Fushë-Kosovë

19 dhjetor 2017 19:31

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në Fushë-Kosovë, në të cilin janë ndeshur një autoambulancë dhe një veturë.

Në këtë aksident, raporton kosovapress, ka edhe të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:40, tek udhëkryqi te Shkolla Fillore “Mihajl Grameno”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme