Arrestohet se e pengoi në detyrë dhe sulmoi personin zyrtar Foto: Koha / ilustrim

Arrestohet se e pengoi në detyrë dhe sulmoi personin zyrtar

19 dhjetor 2017 11:15

Dje në Rr. “Nëna Terezë”, në Gjakovë, është arrestuar një mashkull, K/shqiptar, pasi ai në një pikë kontrolli të veturave, duke penguar në kryerje të detyrës, ka sulmuar njërin nga zyrtarët policorë, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Në raportin e sotshëm të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme