Në një hipermarket në Prishtinë shfaqet kartëmonedha false 100 eurosh Foto: Koha / ilustrim

Në një hipermarket në Prishtinë shfaqet kartëmonedha false 100 eurosh

19 dhjetor 2017 11:04

Në Rr. “Fehmi Lladrovci” në Prishtinë, dje, rreth orës 20, një femër, shqiptare, shtetase e Kosovës, punëtore në hipermarket, ka informuar poliocinë se se nga një i dyshuar, mashkull, i cili, sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, është shqiptar dhe shtetas i Kosovës, ka pranuar një kartëmonedhë prej 100€ që dyshohet të jetë e falsifikuar, transmeton Koha.net.

Në raport nuk jepen hollësi për veprimet e mëtutjeshme të policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme