Therje me thikë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Therje me thikë në Prishtinë

18 dhjetor 2017 11:16

Mbrëmë në Prishtinë ka ndodhur një therje me thikë.

Sipas raportit policor, pas një mosmarrëveshje mes dy meshkujve, njëri ka sulmuar me mjet të mprehtë, thikë, një tjetër mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme