I dehur drejtonte veturën në krahun tjetër të rrugës

I dehur drejtonte veturën në krahun tjetër të rrugës

17 dhjetor 2017 08:13

Policia në Tiranë ka ndaluar një ngasës të veturës, i cili ishte tejet i dehur dhe qarkullonte në krahun e kundërt të rrugës.

Policia ka publikuar edhe një video, duke thënë se është gjest i pa pranishëm.

“Drejton mjetin në gjendje teje të dehur, qarkullon në sensin e kundërt të lëvizjes duke rrezikuar jetën e tij dhe të përdorueseve të rrugës”, raporton Policia e Shtetit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme