Dy të mitur në Prishtinë kapen me substanca narkotike Foto: Ilustrim

Dy të mitur në Prishtinë kapen me substanca narkotike

16 dhjetor 2017 11:03

Në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Shpëtim Robaj”, policia dje ka ndaluar dy të mitur që posedonin narkotikë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar të mitur meshkuj shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 8.2 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin policor.

Policia gjithashtu njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme