Aksident i rëndë në Vushtrri, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Vushtrri, dyshohet për viktima

17 shkurt 2017 00:56

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e së enjtes në fshatin Vërrnicë të Vushtrisë.

Fotografinë nga vendi i ngjarjes e ka dërguar një dëshmitar i ngjarjes që thotë se aksidenti ishte tejet i rëndë dhe mund të ketë pasoja fatale.

Në vendin e ngjarjes është parë policia dhe autoambulanca.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme