Vdes një grua në QKUK, dyshohet se kishte pirë acid

14 dhjetor 2017 12:13

Një grua nga Gjilani ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovë.

Ajo dyshohet se ka bërë vetëvrasje.

Në raportin 24-orësh policia ka njoftuar se ajo dyshohet se ka pirë acid, transmeton tv Arta.

Vdekja e saj Polica e Kosovës e ka cilësuar si “vdekje e dyshimtë” dhe rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme