Tre të arrestuar pas sulmit ndaj policëve Foto: Koha / ilustrim

Tre të arrestuar pas sulmit ndaj policëve

14 dhjetor 2017 09:10

Dje në Obiliq janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

Ata, sipas kumtesës , pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar.

Gjatë intervenimit në rast, nga të njëjtit, janë sulmuar dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare, transmeton Koha.net.

Ata kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Me urdhër te prokurorit te dyshuarit dërgohen ne mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme