Gjendet i zhdukuri nga Gjakova

Gjendet i zhdukuri nga Gjakova

13 December 2017 22:01

Pal Hiseni në Fushë-Kosovë, Policia në kërkim 15-vjeçari nga Gjakova që u shpall i zhdukur është mirë, dhe ka arritur të kontaktojë me babanë e tij.

“Pas një punë operative-hetimore kemi arritur ta shpëtojmë viktimën është në duar tona shëndosh e mirë dhe presim t’ia dorëzojmë familjarëve”, ka thënë komandanti i Policisë Rajonale në Gjakovë, Krist Gjokaj.

“Kam folur me të. Është shfaqur i shqetësuar, por nuk e dimë çfarë ka ndodhur. Fillimisht kam menduar që gjendet ndërmjet Mitrovicës dhe Vushtrrisë, por në fakt është në Fushë-Kosovë”, ka thënë për KTV-në, babai i të riut, Nik Hiseni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme