Therje me thikë në Ferizaj Foto: Ilustrim/Koha

Therje me thikë në Ferizaj

11 dhjetor 2017 09:46

Dje në Ferizaj ka ndodhur një therje me thikë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull Shqiptar”, thuhet në raportin policor.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme