Vritet një grua në Runik të Skenderajt

Vritet një grua në Runik të Skenderajt

08 dhjetor 2017 19:35

Sonte në Runik të Skenderajt ka ndodhur një incident si pasojë e së cilës një person mbeti i vdekur ndërsa 2 persona tjerë të plagosur.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë se bëhet fjalë për një grua, e cila pas të shtënave dhe plagëve që ajo pësoi, ndërroi jetë në QKUK.

Zahiti ka thënë se është arrestuar dorasi ndërsa 2 të plagosurit tjerë janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Lexo edhe: Plagosje në Runik të Skenderajt

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme