Vëllai ther vëllanë në Prizren Foto: Ilustrim

Vëllai ther vëllanë në Prizren

07 dhjetor 2017 10:32

Një person është therur me thikë nga vëllai i tij në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore të martën në mbrëmje pasi ishte therur me një mjet të mprehtë.

Në njoftimin e PK-së thuhet se i dyshuari dhe viktima kanë probleme psikike dhe me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme