Arrestohen mashtruesit me polisa të sigurimit

Arrestohen mashtruesit me polisa të sigurimit

07 dhjetor 2017 10:12

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Prishtinë pasi dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë vendit.

Si prova materiale janë sekuestruar një llaptop, një shtëpizë kompjuteri dhe dokumente të ndryshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme