Një femër mashtron tjetrën për një vizë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Një femër mashtron tjetrën për një vizë në Prishtinë

06 dhjetor 2017 10:38

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi që në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia rregulluar një vizë gjermane.

Policia njofton se me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme